161
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 153: | Line 153: | ||
| 75 || रायबरेली || 2,248,758 || 1,071,142 || 2.1 | | 75 || रायबरेली || 2,248,758 || 1,071,142 || 2.1 | ||
|- | |||
| '''कुल''' || '''यूपी''' || '''15 करोड़''' || '''9 करोड़ 23 लाख''' || 1.63 | |||
|} | |} | ||
edits