161
edits
(Result update) |
(→ExMuslim: updated) |
||
Line 25: | Line 25: | ||
|- | |- | ||
| [https://www.youtube.com/@UncompromisingBharat Uncompromising India (F)]|| 1.26 L || 1.5 L | | [https://www.youtube.com/@UncompromisingBharat Uncompromising India (F)]|| 1.26 L || 1.5 L | ||
|- | |||
| [https://www.youtube.com/@ExMuslim-SyedaEsha Syeda Esha (F)] || 4.5 K || 8.5 K | |||
|- | |- | ||
| [https://www.youtube.com/@exmuslim_yasmin ExMuslim Yasmin Khan (F)] || 90.7 K || 90.7 K | | [https://www.youtube.com/@exmuslim_yasmin ExMuslim Yasmin Khan (F)] || 90.7 K || 90.7 K | ||
Line 36: | Line 38: | ||
| [https://www.youtube.com/@Sachwalag Sachwala] || 1.03 L || 26.6 K | | [https://www.youtube.com/@Sachwalag Sachwala] || 1.03 L || 26.6 K | ||
|- | |- | ||
| Adam Seeker Hindi|| 57.6 K || | | [https://www.youtube.com/@AdamSeekerHindi Adam Seeker Hindi] || 57.6 K || 69.8 K | ||
|- | |- | ||
| | | [https://www.youtube.com/@exmuslimfaizalam Faiz Alam] || 45.2 K || 50.1 K | ||
|- | |- | ||
| | | [https://www.youtube.com/@NabiAsli1 Nabi Asli] || 45.1 K || 75.8 K | ||
|- | |- | ||
| Sachwala | | [https://www.youtube.com/@SachwalaAbdulHamid Sachwala Abdul Hamid] || 36.6 K || 54.1 K | ||
|- | |- | ||
| | | [https://www.youtube.com/@AdamSeeker Adam Seeker] || 33.7 K || 41.9 K | ||
|- | |- | ||
| | | [https://www.youtube.com/@ExMDeeniBhai Deeni Bhai] || 11.5 K || 21.7 K | ||
|} | |} |
edits